ALLMÄN KURS

Lärare och skolpersonal

Vill du veta mer eller prata med oss om våra kurser är du välkommen att kontakta oss.

Örjan Brinkman
Rektor Väddö och Södertörns folkhögskolor
orjan.brinkman@vaddo.fhsk.se

AnnaL
Anna Leander
Studierektor och linjeföreståndare
Undervisar i tema (samhällskunskap, historia, religion) och litteratur
anna.leander@allmankurs.se

jon-erikRehn
Jon-Erik Rehn
Lärare
Undervisar i matematik och tema (naturkunskap)
jon-erik.rehn@allmankurs.se


Jalel Cheffi
Lärare
Undervisar i matematik och tema
jalel.cheffi@allmankurs.se

Susanne Monroe
Lärare
Susanne Monroe undervisar i svenska och engelska
susanne.monroe@allmankurs.se


Anouchka Mukherjee
Lärare
Undervisar i svenska och engelska
anouchka.mukherjee@allmankurs.se

magnus
Magnus Koraen
Lärare
Undervisar i historia, samhällskunskap och religion
magnus.koraen@allmankurs.se

 

VAD VÅRA DELTAGARE SÄGER:

citat 3

Engagerade lärare

Citat allmän kurs

Hög ämneskompetens hos lärarna

Citat 2

Man trivs med en gång

Share This